Project news

FINLIT - Włącz edukację finansową do oferty Twojej biblioteki! - zapraszamy na grudniowy cykl spotkań

FINLIT - Włącz edukację finansową do oferty Twojej biblioteki! - zapraszamy na grudniowy cykl spotkań

by Beata Tarnowska -
Number of replies: 0

Plakat_PL_FINLIT

Zapraszamy na cykl spotkań online "Włącz edukację finansową do oferty Twojej biblioteki", organizowanych w ramach projektu “Edukacja finansowa w bibliotekach publicznych (FINLIT)”. Porozmawiamy o tym, jak biblioteki mogą wspierać dorosłych mieszkańców, którym na co dzień potrzebna jest wiedza finansowa. Pokażemy wypracowane w ramach projektu narzędzia - kursy e-learningowe, programy szkoleń oraz scenariusze do prowadzenia zajęć w bibliotekach. Podzielimy się doświadczeniami bibliotekarzy, którzy uczestniczyli w pilotażu projektu.

Zapraszamy zarówno tych, którzy już próbowali edukacji finansowej w swoich bibliotekach czy organizacjach jak i te osoby, które chciałyby zacząć przygodę z edukacją finansową dla osób dorosłych. Zaproście Waszych współpracowników!

6.12.2021 (poniedziałek), g. 11.00 - zapraszamy na webinarium

Jak to zrobić samodzielnie i przeżyć? – kurs edukacji finansowej dla mieszkańców w bibliotece Link do rejestracji na webinarium https://frsi.clickmeeting.com/jak-to-zrobic-samodzielnie-i-przezyc-kurs-edukacji-finansowej-dla-mieszkancow-w-bibliotece/register

7.12.2021 (wtorek) międzynarodowa konferencja online pt.
Cyfrowa edukacja finansowa poprzez biblioteki publiczne – innowacyjny model uczenia się przez całe życie" (ang.: Digital financial education through public libraries – innovative model for lifelong learning). Porozmawiamy o modelu edukacji o finansach w bibliotekach publicznych, wypracowanym w ramach projektu “Edukacja finansowa w bibliotekach publicznych”. Konferencja odbywa się w języku angielskim.
Program konferencji  Uwaga! Godziny rozpoczęcia poszczególnych części podano wg czasu CET+1

Link do rejestracji:
https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZMlceCrqzMtHtfclpNtd4uYG-S3jF8gRKTZ

10.12.2021 (piątek), godz. 12.00
Warsztat - Edukacja finansowa w bibliotece – modelowe rozwiązania

Link do rejestracji na warsztat
ttps://zoom.us/meeting/register/tJIqceGsqTgqGtCShDL3eTgH2ZQ1w3TwEq_-
Po kliknięciu w link, Zoom poprosi o podanie imienia (first name), nazwiska (last name) oraz adresu email.
Po rejestracji otrzymacie na podany adres email link do wejścia na warsztat (niebieski kafelek "Join"). Rejestracji można dokonać także tuż przed spotkaniem 10 grudnia.

 17.12.2021 (piątek), godz. 13.00

Jak się przygotować do prowadzenia edukacji finansowej w bibliotece?
Link do rejestracji: https://frsi.clickmeeting.com/jak-sie-przygotowac-do-prowadzenia-edukacji-finansowej-w-bibliotece-/register

* * *

WIĘCEJ O WYDARZENIACH I PROJEKCIE

Cykl 3 spotkań online "Włącz edukację finansową do oferty Twojej biblioteki" (po polsku)
Międzynarodowa konferencja online (7 grudnia) "Cyfrowa edukacja finansowa poprzez biblioteki publiczne – innowacyjny model uczenia się przez całe życie" - - w języku angielskim - https://frsi.org.pl/edukacja-finansowa-w-bibliotekach-zapraszamy-na-konferencje-online/ Więcej informacji o projekcieEdukacjafinansowa w bibliotekach publicznych” (FINLIT)

Platformie projektu FINLIT z kursami e-learningowymi https://finlit.eu/